arrow arrow2 faq_chart faq_mess faq_doc faq_folder faq_clock faq_mail firma czlowiek uniqueArrow rolnictwo arrow-bold-down arrow-bold-left arrow-bold-top arrow-bold-right arrow-light-top arrow-light-left arrow-light-bottom arrow-light-right fb twit googlep hours ikonkainfo linkedin mail okooutline partnerstwo phone scrollTo sgb_ikonka_phone2 solidnosc stabilnosc tradycja where arrow arrow2 download alert login sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom close search

Bezpieczne płatności internetowe Paybynet dostępne w KBS! - Kujawski Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Kujawskim

Bezpieczne płatności internetowe Paybynet dostępne w KBS!

Kujawski Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Kujawskim od dnia 31.10.2017 r. uruchomił możliwość realizowania płatności internetowych w usłudze Paybynet.
Paybynet to usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu. Dane przelewu są automatycznie wypełniane przez system, co minimalizuje ryzyko błędów, a tym samym odciąża systemy bankowe.

Usługą Paybynet zapłacisz w sieci wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności “Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Usługa “bezpieczne płatności internetowe” umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Zachęcamy Państwa do korzystania z tej formy płatności.