arrow arrow2 faq_chart faq_mess faq_doc faq_folder faq_clock faq_mail firma czlowiek uniqueArrow rolnictwo arrow-bold-down arrow-bold-left arrow-bold-top arrow-bold-right arrow-light-top arrow-light-left arrow-light-bottom arrow-light-right fb twit googlep hours ikonkainfo linkedin mail okooutline partnerstwo phone scrollTo sgb_ikonka_phone2 solidnosc stabilnosc tradycja where arrow arrow2 download alert login sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom close search

Trwały Nośnik - Moje dokumenty SGB - Kujawski Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Kujawskim

Trwały Nośnik – Moje dokumenty SGB

Moje dokumenty SGB to:

  • Gwarancja niezmienności – masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia
  • Aktywne informowanie – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem
  • Pełen dostęp – przechowuj informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

Portal Klienta

Jesteś klientem Kujawskiego Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie Kujawskim? Dostęp do Twoich dokumentów w wersji elektronicznej uzyskasz logując się do Portalu Klienta.

Moje Dokumenty SGB – Przewodnik dla Użytkownika

Najważniejsze informacje

Jak uzyskać dostęp?

Aby rozpocząć otrzymywanie dokumentów z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W tym celu złóż odpowiednią dyspozycję w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z Twoim bankiem. Pamiętaj, by bank znał Twój aktualny numer telefonu komórkowego. Będzie on potrzebny do logowania i byś zawsze otrzymał powiadomienie o nowym dokumencie, który został do Ciebie wysłany.

Po wyrażeniu zgody sam założysz sobie konto na stronie www i ustawisz hasło.

 

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.